Reference

Společnost CE CZECH Energie, s.r.o patří na českém trhu mezi přední dodavatele alternativní elektrické energie.
Připravená řešení jsou na profesionální úrovni. Nezáleží na tom, jestli jste malý nebo velký odběratel.

Prohlédněte si reference našich zákazníků, kteří se pod naši dobrou práci "podepsali"

ROCK FOR PEOPLE - největší hudební festival v České republice. Festival využívá jednotky SYMBIO+ na dodávku elektřiny a tepla. Jednotky SYMBIO+ použitě jsou od 100kWe do 800kWe. Naše technické zázemí poskytovalo nad rámec i elektromateriál vč. instalace a trvalé obsluhy. Celkový použitý výkon přes 3MWe.
MOTO GP - největší sportovní událost v Brně (ČR). Přes 200 tis návštěvníků se mohlo spolehnout na dodávku elektřiny a tepla (KVET). Naše SYMBIO+ jednotky byly požity na zálohovaná klíčových míst v zázemí (PADOCKU). Dále se jednotky využívají u všech LED obrazovek kolem závodního okruhu. Celkový použitý výkon pře 6 MWe.
KOLO PRO ŽIVOT - 16 míst v české republice navštívila v roce 2015 akce, která patří mezi nejvýznamnější sportovní akce v cyklistice. Naše společnost dodává jednotky SYMBIO+ o výkonu 100 kWe - 200 kWe. Dodávka je vč. elektroinstalace a trvalé obsluhy.
MS Světa v hokeji 2015 (IIHF2015) - během května 2015 proběhlo v ČR MS světa v ledním hokeji a to v Praze a v Ostravě. Naše společnost zajišťovala bezvýpadkový TV přenos pro všechny zápasy. Instalace na každém stadionu byla s technologií TWIN o výkonu 500 KWe. Celkový instalovaný výkon na dvou místech 2 MWe.
ČESKÉ HRADY - jedinečné tour kapel po českých a moravských hradech. Celkově se jedná o 8 míst v ČR. Na jedné akci je instalováno 7 ks jednotek SYMBIO+. Služba je dodávána komplexně vč.: elektroinstalace, průmyslové osvětlení, trvalá obsluha. Celkový výkon akce dosahuje 2 MWe.